Полиці для взуття

6 комплектуючих
Показати фільтри Приховати фільтри

Полиця для взуття — це зручна та практична конструкція, яка має бути встановлена у кожному передпокої. Подібні вироби відрізняються функціональністю, високою місткістю, несуть у собі оригінальну декоративну складову та позбавляють відчуття захаращеності у невеликих кімнатах. Завдяки їм можна забезпечити чистоту і порядок в приміщенні. Серед них є моделі, які доповнюються вішалкою, підставкою під телефон або невеликими скриньками для зберігання взуттєвих аксесуарів. Грамотно обрана поличка для взуття дозволить зручно розмістити всі босоніжки, чобітки та черевики.

Види полиць для взуття

Асортимент полиць для взуття, представлений на сучасному ринку, дивує своєю різноманітністю та новими моделями. Навіть досвідченому покупцеві буває складно зробити правильний вибір. Такі конструкції можуть різнитися за розміром, місткістю, принципом функціонування або ціною. До найпопулярніших і найпоширеніших видів полиць для взуття варто віднести:

 1. Підлогові. Полка під взуття підлогового типу легко встановлюється та переміщається. Вона може бути оснащена ящиками, що дозволяє швидко витягувати взуття. Ці моделі можна використовувати у малогабаритних приміщеннях.
 2. Настінні. Вони можуть бути автономними або поєднуватися зі стелажем. Полиця під взуття настінного типу оптимально підійде для невеликих туфель і босоніжок.
 3. Полиці-лавки. Конструкція відрізняється тим, що зверху її знаходиться сидіння. Такі меблі мають компактні розміри.
 4. Стелажі. Конструкції бувають відкритими та закритими. Ця підставка для взуття вміщує в собі велику кількість взуттєвих аксесуарів.

Підставка для взуття може мати різні форми, розміри та місткість, тому підібрати її вдасться для кожного конкретного інтер'єру.

Класифікація полиць та підставок для взуття

Збираючись купити полицю для взуття, слід приділити увагу її можливим варіаціям:

 1. Закрита. У цьому випадку доступ до взуття буде обмежено дверима. Вони можуть бути прозорими чи глухими, а також мати відкидну конструкцію. Не менш цікавим рішенням стануть плетені або текстильні дверцята. 
 2. Відкрита. Ця взуттєва полиця позбавлена дверей, тому її вміст стає очевидним для користувача. Підставка може мати різні форми, розміри та місткість, тому підібрати її вдасться для кожного конкретного інтер'єру.
 3. Висувна. Додатковим варіантом є висувна полиця для взуття, яка забезпечує зручний доступ і дозволяє максимально використовувати простір у вбиральні.

Як вибрати, на що звернути увагу

Перш ніж купити поличку для взуття, потрібно звернути увагу на такі критерії:

• матеріал виготовлення;
• глибина конструкції;
• дизайн та колір;
• розмір та особливості планування приміщення.

Важливо купити підставку для взуття від надійного та перевіреного виробника. У цьому випадку вона буде тривалий час експлуатуватися.

Переваги полиць від Combina

Якщо купити полицю для взуття від Combina, то можна розраховувати на такі переваги:

 • зручність монтажу;
 • полиці виготовлені з міцного металу та дерева;
 • велика місткість;
 • конструкції підходять для зберігання взуття з підборами;
 • надається можливість підібрати колір та дизайн виходячи зі своїх уподобань.

Якість полиць для взуття відповідає всім міжнародним стандартам.

Купити полицю для взуття стане вигідним рішенням. Багато хто помиляється, вважаючи подібний елемент звичайним дизайнерським капризом. Водночас полиці виступають незамінним функціональним аксесуаром, завдяки якому невелика вбиральня дозволить зберегти десятки пар, забезпечивши простий і швидкий доступ до них. Взуттєва полиця дозволяє суттєво продовжити термін експлуатації виробів, що буде ще однією перевагою. Повітря вільно циркулює, тому туфлі й черевики не покриватимуться грибком або пліснявою, а неприємні запахи швидко зникнуть. Вартість якісного взуття залишається досить високою, щоб приділити небагато часу та уваги його правильному зберіганню.

Поширені запитання та відповіді 

Де купити полиці для взуття в гардеробну кімнату?

У магазині Combina ви знайдете різноманіття полиць для взуття. Всі полиці ідеально підходять під модульні гардеробні системи нашого виробництва.

Як обрати полиці для взуття для вітальні?

При виборі полиць опирайтесь на розміри вашої модульної системи, наявність вільного місця для кріплення полиць, кількість пар взуття, що плануєте розмістити.

Яка ціна полиць для взуття в гардеробну систему?

Ціни на полиці від 352 до 1778 гривень. Ціна залежить від розміру полиці та її механізму.

Які типи полиць для взуття можна купити на сайті Combina?

На сайті ви можете придбати навісні та висувні полиці на різну кількість пар взуття.

Які матеріали зазвичай використовуються для виготовлення полиць для взуття?

Для всіх полиць використовується сталь, як окремі елементи оздоблення може використовуватись дерево, на приклад для ручок полиці.

Які додаткові функції або особливості мають полиці для взуття від Combina?

Деякі полиці для взуття Combina - висувні. Це надає зручний доступ до взуття та полегшує його організацію. Деякі полиці мають нахил. Це дозволяє пристосувати їх до різних видів взуття та забезпечити оптимальну організацію. Всі полиці мають відкриту конструкцію. Це сприяє кращій циркуляції повітря та допомагає уникнути неприємних запахів.