Направляючі

7 комплектуючих
Показати фільтри Приховати фільтри

Направляючі для гардеробних представлені в нашому магазині в широкому асортименті. Продукція відрізняється міцністю, надійністю, тривалим терміном експлуатації. У нас можна купити направляючі за вигідними цінами з доставкою по всій країні. Гарантуємо швидку обробку замовлення, допомогу у виборі продукції та грамотне обслуговування.

Для чого використовують направляючі для гардеробної?

Продукція забезпечує правильну та точну фіксацію складових модульних вбиралень. Важливо правильно вибрати комплектуючі, тому що від них залежить комфорт майбутньої експлуатації та довговічність систем зберігання.

Навісне кріплення та його функціональні особливості

Відрізняється простотою установки. Для неї необхідно зробити всього кілька отворів. Головна складова системи є несучою рейкою. Цей елемент монтується безпосередньо до стіни. Направляючі кріпляться спеціальними елементами, що входять до комплектації. Це традиційний метод монтажу. Мінімально ушкоджує стіну. 

Продукція у широкому асортименті представлена в каталозі нашого магазину. Висока якість порадує кожного клієнта. У нас представлені не тільки напрямні в вбиральню, а й інші комплектуючі. Допоможемо з вибором продукції та проконсультуємо з будь-яких питань.

Поширені запитання та відповіді 

Які типи направляючих доступні на сайті Combina?

До замовлення доступні три види направляючих: навісні, настінні та несучі рейки.

Чи потрібні додаткові отвори у стіні для монтажу направляючих?

Так, для монтажу знадобиться декілька отворів.

Де купити направляючі для модульних гардеробних?

На сайті Combina доступні універсальні направляючі, що підходять під всі модульні системи нашого виробництва.

Як встановити направляючі для модульної системи?

Для встановлення направляючої наперед визначіть місце її розташування та зробіть потрібну кількість отворів у стіні, закріпіть направляючі у отворах. Встановлення дуже просте та займе не більше 10 хвилин.

Які фактори слід враховувати при виборі направляючих?

При виборі направляючих для модульних шаф слід враховувати кілька факторів:

  • якість та міцність направляючих. Всі направляючі Combina виготовлені зі сталі, що надає їм міцність та надійність у використанні.
  • тип направляючих;
  • легкість монтажу та регулювання.

Для чого використовувати направляючі в модульних шафах?

Направляючі використовуються для закріплення на них полиць, кронштейнів, висячого одягу та інших елементів. Вони служать основою модульної гардеробної.