Гардеробні системи під замовлення

44 комплектуючих
Показати фільтри Приховати фільтри

Сучасні гардеробні системи для будь-яких приміщень

Виділити місце та ергономічно облаштувати зону зберігання самостійно неймовірно важко. Ускладнюють завдання – планування, площа просторів, неординарні інтер'єрні концепції. Вихід із ситуації — купити гардеробну на замовлення на сайті Combina. Власне виробництво забезпечує низькі ціни, гарантуючи якість матеріалів та готових конструкцій. Надайте власні креслення, ескізи або повністю довіртеся співробітникам компанії. Майстри виїжджають на вашу адресу для вимірів. А креативні художники розробляють дизайн-проекти абсолютно безкоштовно, відповідно до стилістики інтер'єру або ваших уподобань. У нас найкращі гардеробні системи у Києві під ключ.

Переваги конструкцій на замовлення

Насамперед вони дозволяють технічно грамотно організувати зону зберігання, не втрачаючи корисну площу та практичність приміщень. Авторські вбиральні під замовлення — це функціональність та комфорт на кожен день.

Переваги:

 • систематизоване зберігання;
 • відсутність громіздких меблів;
 • компактність та місткість;
 • раціональне використання простору;
 • зручність в експлуатації – доступ до кожної речі;
 • екологічна чистота; екологічність
 • довговічні матеріали.

Гардеробні на замовлення, це додаткова можливість встановити побутову техніку, дзеркала, пересувні сходи та багато іншого, розширивши функціонал типової системи до примірочної, пральнімайстерні тощо.

Combina використовує у виробництві еталонні матеріали, стійкі до зношування. У таких конструкціях не розмножується шкідлива мікрофлора та комахи. Як декор застосовуються оригінальні рішення — використання скла (дзеркала, тоновані та інші), неординарні комбінації відтінків і фактур.

Поділіться своїми ідеями! Профільні фахівці Combina оперативно та гранично точно втілять їх у реальність. Замовити гардеробну систему можна на сайті, залишивши заявку онлайн і обговоривши з менеджером компанії всі питання в чаті.

Види та основні критерії вибору конструкцій


Гардеробні являють собою набір полиць, ящиків, плічок. Стандартно, вони шикуються вздовж однієї стіни. За компонуванням системи класифікуються на одноярусні, дво-, три- і більш поверхові. При цьому вбиральня на замовлення виготовляється згідно специфіки планування та площі приміщень. Вам залишається тільки визначитися з конфігурацією та декором.

Пропозиції Combina:

 1. Мініатюрні. Такі конструкції, як правило, складаються з однієї штанги для плічок. Протяжність її може бути будь-яка, середня висота - 1,5-1,7 м, залежно від довжини гаданого одягу. У нижній частині допускається розміщення складених речей та взуття, проте це не зовсім зручно. Цей варіант часто використовується як тимчасове зберігання або частина системи.
 2. Двоярусні. Розрізняють 2 типові варіанти — на дві штанги під плічка (друг над одним) або на одну із зоною для взуття внизу. Недоліком такого рішення вважається розташування речей. Подоли довгих, як правило, лежать на підлозі або на взутті, а верхні складно діставати через висоти (середня 1,9-2,2 м).
 3. Альтернативні формати. У них внутрішній простір максимально залучений та раціоналізований. Присутні штанги для різних видів плічок під різну довжину одягу. А також верхні, нижні, середні або бічні полиці, висувні ящики, що відрізняються місткістю та ін.
 4. Складні функціональні модифікації. Це, в більшості випадків, вбиральня на замовлення, яка виконується за технічними вимогами та естетичними перевагами клієнтів. У таких зонах може бути скільки завгодно поверхів і будь-яке оснащення — пральні машини, приховані висувні або полиці, що виїжджають, дошки для прасування, дзеркала, спеціальні механізми для взаємозамінних, обертових ніш і багато іншого.При виборі вбиральні враховується не тільки конструктивне виконання. Значну роль відіграють матеріали та фурнітура, дизайн та підсумкова ціна, яка залежить від багатьох нюансів, у тому числі масштабів проєкту.

Особливості продукції Combina

Розробляється та виготовляється кожна фірмова вбиральня в Києві. Кредо виробника - "тільки ви вирішуєте, скільки і як зберігати".

Талановиті винахідливі дизайнери створюють унікальні шедеври, в яких ідеально вивірена кожна деталь, гармонійно поєднані естетика і практичність. Досвідчені майстри Combina оперативно та філігранно реалізують усі авторські задуми. Співробітники компанії ретельно відбирають матеріали та обладнання. Всі готові конструкції доставляються за місцем призначення та монтуються того ж дня. Ви можете купити гардеробні кімнати на замовлення без ризиків та тіньових переплат. Combina – це мінімальна ціна за максимальну якість.

Де замовити гардеробну від Combina

Заявки приймаються на вебсайті combina.com.ua. Деталі замовлення можна обговорити з представниками компанії онлайн-чатом або телефоном. За бажанням відвідайте офіс шоурум виробника. Всі контактні дані, адреси, графік роботи вказані на головній сторінці та розділах.

Поширені запитання та відповіді

Як замовити індивідуальну систему зберігання?

Для замовлення ви можете звернутись до нас за телефоном, в онлайн-чаті чи в одному з 20 магазинів у різних містах України. Ми безкоштовно розробимо для вас дизайн проєкт, допоможемо з замірами та установкою.

Скільки коштує створення гардеробної під замовлення?

Ціна гардеробної залежить від деяких факторів:
- розміри;
- комплектація;
- матеріали.

Чи допомагаєте ви з монтажем гардеробної системи?

Так, ми надаємо сервіс "під ключ" від замірів, розробки дизайну до встановлення готової модульної системи.

Які системи зберігання можна замовити ?

Майстри Combina створюють модульні гардеробні системи відкритого типу. Ми виконуємо проєкти для вашого дому на замовлення, тож комплектацію, колір, розміри та інше ви можете обрати самі.

Які терміни створення гардеробних систем під замовлення?

Всі матеріали вже знаходяться на нашому складі, тож як тільки ви визначитесь з дизайном та комплектацією модульної системи ми приступимо до її створення. Терміни виконання замовлень займають 3 дні.

Які переваги мають модульні гардеробні системи порівняно зі звичайними шафами і комодами?

Модульні гардеробні системи забезпечують гнучкість у налаштуванні та переналаштуванні простору, що дозволяє адаптувати їх до змінних потреб. Модульні системи також забезпечують більше функціональності та ефективне використання простору завдяки різноманітним модулям, шухлядам, полицям та вішалкам. Крім того, їх можна легко розширити або змінити в разі потреби, що робить їх більш універсальними та довговічними.