Готові гардеробні рішення

15 готових рішень
Показати фільтри Приховати фільтри

Гардеробні кімнати

Переваги гардеробних систем. Надійна конструкція дозволяє ефективно використовувати простір, який ви можете виділити в своєму будинку під повсякденне і сезонне взуття і одяг, побутову техніку, постільні приналежності і тисячу інших предметів. Це відмінна альтернатива звичайним шафам, які використовують площу менш раціонально. Замовити гардеробну ви завжди зможете на нашому сайті.

Серед переваг гардеробних систем слід зазначити:

  • Гнучкість проектування конструкції, елементів систем зберігання;
  • Можливість індивідуального проектування;
  • На гардеробні системи ціна невисока;
  • Купити гардеробну систему слід задля ефективного використання площі та максимального заповнення речами;
  • Красиве виконання.

Використання гардеробної системи. Стіни кута кімнати або ниші в будинку, які ви виділите для зберігання речей, стануть основою для формування гардеробної кімнати. Гардеробна система складається з полиць, ящиків, стелажів, кошиків та інших спеціалізованих елементів для різних видів одягу. Всі ці вузли і деталі кріпляться на стіни або на надійні і елегантні стійки. Купити гардеробну систему слід по причині великого набору елементів, які легко об'єднуються в потрібну для конкретного завдання конструкцію. Наповнення вбиральні може складатися з легких, але міцних елементів в сучасному стилі, наприклад, в кольорі металік. Для додання солідності і затишку гардероб всередині обробляють класичними дерев'яними панелями.

Міцні конструкції гардеробної кімнати дозволяють зберігати в порядку не тільки ковдри, черевики або куртки, але і пилососи, валізи і різноманітну, рідко використовувану побутову техніку. У гардеробних системах все продумано, щоб зручно розмістити всі речі – створюється багато різних відділень, скриньок, висувних корзин і опускаються штанг. Стінки ящиків, корзин і полки роблять сітчастими, що покращує вентиляцію і полегшує пошук потрібної речі. На гардеробні системи ціна приємно вразить покупця.

Індивідуальний підхід, раціональність і можливість модифікації є сильними сторонами вбиралень. Точно під потреби замовника створюється потрібний йому набір систем зберігання, які максимально заповнюють виділену площу. Вам лише залишається замовити гардеробну у перевіреного продавця.