Вішаки для штанів

2 комплектуючих
Показати фільтри Приховати фільтри
Cортировать: Спочатку новинки
  • Спочатку новинки
  • Спочатку популярне
  • за ціною
  • за ціною

Обирай вішалки для штанів у власну гардеробну

Кожна гардеробна – велика система зі своїми декоративними та практичними елементами для зберігання одягу господарів квартири або будинку. Вам потрібно купити вішалки для штанів, якщо ви хочете перестати випрасовувати кожну річ перед виходом на вулицю. Це дасть змогу дбайливо покласти поруч одна з одною відразу кілька пар і зручно їх брати в будь-який потрібний момент. Розповідаємо як вибрати вішалку для штанів найвищої якості.

Висувні вішалки для штанів: переваги використання

Насамперед стаціонарна вішалка для штанів – надійна і зручна для користувача гардеробної. Серед їхніх переваг можна назвати кілька головних:

  • легко монтуються в будь-яку модульну гардеробну;
  • витримують вагу відразу 7 пар штанів, що вважається високим показником;
  • можуть бути виготовлені в різних кольорах, щоб ідеально підійти саме до вашого стилю.

Крім іншого ціна вішалки для штанів може бути різною і залежати від конкретної моделі. Одні мають силіконові кільця, які допоможуть утримувати штани в одному положенні. Інші обходяться без них і все одно свою функцію виконують.

Оптимальною кількістю стрижнів для утримання штанів вважається 7 штук. Завдяки цьому можна розмістити як домашні, так і вуличні або парадні штани одночасно. Такі вішалки для штанів у гардеробну вкрай зручні та комфортні для використання на щоденній основі.

Матеріали та міцність

Виготовлення потребуватиме високої точності та вміння прораховувати поступову деформацію через вплив великої кількості штанів на конструкцію. Тому професійні меблевики прийшли до кількох моделей, які завжди працюють на відмінно. Є два основні матеріали, які користуються найбільшою популярністю:

  1. Дерев'яна конструкція. Коштує зазвичай дорожче, але має привабливий вигляд і відмінно підходить для класичних гардеробних. Має укріплену конструкцію, щоб стрижні з часом не гнулися. Може бути представлена в декількох кольорах;
  2. Металева вішалка для штанів. Користується популярністю у любителів практичності та мінімальної вартості за якісний продукт. Добре тримається, має високий ступінь протидії деформації та служитиме довгі роки без змін.

Пропонуємо зателефонувати за номером телефону нашим менеджерам і купити вішалки для штанів у Києві та Україні відповідної вам моделі. Розповімо докладніше про особливості кожного з представлених варіантів і порекомендуємо конструкцію під вашу гардеробну систему.

Поширені запитання та відповіді

Де купити вішалки для штанів в гардеробну?

Магазин Combina налічує в асортименті товарів вішалки для штанів. Тож ви можете підібрати одну чи декілька та встановити на ваш модульний гардероб.

Як підібрати вішалки для штанів?

При виборі орієнтуйтесь на кількість пар штанів, на відстань між рейками, матеріал. Важливо щоб всі пари штанів розміщуватись на оптимальній відстані та не м'ялись.

Яка ціна вішалок для штанів у шафу?

Ціна вішалок для штанів на сайті Combina від 2004 гривень. Вони легко монтуються в модульну гардеробну, виготовлені зі сталі та дерева.

Які матеріали використовуються для виготовлення вішаків для штанів Combina?

Для вішалок ми використовуємо два матеріали сталь та дерево. Сталь витримує велике навантаження та не прогинатиметься під вагою, а дерев'яні елементи стануть прикрасою вашої гардеробної. Ви можете обрати різні кольори з чорного та білого дерева.

Як встановити вішалку для штанів у модульну гардеробну?

Все дуже просто! Вішалки кріпляться до кронштейнів.

Які додаткові функції можуть мати вішалки для штанів Combina?

Окрім штанів ви можете розміщувати на вішалках спідниці. Щоб скористатись вішалкою потрібно закріпити її на кронштейні, завдяки спеціальному механізму ви зможете легко висовувати вішалку та обирати потрібний одяг.