Кронштейни

5 комплектуючих
Показати фільтри Приховати фільтри

Кронштейни для полиці – це різновид меблевої фурнітури, за допомогою якого конструкції прикріплюють до стіни. Кріплення також допомагає створити дизайн приміщення, надати йому індивідуальності. Кронштейн має витримувати чимале навантаження, тому його виготовляють із високоякісних металів. У нашому інтернет-магазині ви можете купити кронштейни для полиць необхідного вам розміру за вигідною ціною.

Монтаж кронштейнів 

Установка кріплення на бетонну або цегляну кладку здійснюється з використанням практично всіх кронштейнів, оскільки подібні матеріали є найпоширенішими. Декоративні кронштейни для полиць стануть ідеальним доповненням вашого інтер'єру.

Перед початком монтажних робіт слід переконатися в тому, що стіна не має кабелю або інших комунікацій, які можна пошкодити під час фіксації. Кронштейн для полиць купити ви можете на нашому сайті, де також буде надано додаткову консультацію. Спочатку слід прикласти елемент до стіни та відрегулювати його положення за рівнем. Далі потрібно залишити мітки і лише потім починати свердління. Якщо поверхня покрита кахлем, то запобігти ковзанню дозволить будівельний скотч. Кронштейни для полиць металеві збираються відповідно до рекомендацій виробника, які обов'язково йдуть у комплекті, тому виконати роботи зуміє навіть людина без особливого досвіду у будівельній сфері.

Установка на дерев'яну поверхню

Ще одним поширеним матеріалом є деревина. Перед фіксацією на дерев'яній стіні переконайтеся, що матеріал здатний витримати вагу полиці. Якщо ви звернулися на наш сайт, то зможете вибрати декоративні кронштейни для полиць під будь-який матеріал. У каталозі представлені кронштейни лише від перевірених виробників. Наша компанія прагне забезпечити замовників якісним сервісом та найвигіднішими цінами.

Установка на стіни з гіпсоліту 

Купити кронштейн для полиць ви зможете на нашому сайті, отримавши впевненість у якості представленої продукції. Гіпсоліт є комбінацією з традиційного гіпсу, який доповнений мінеральними та органічними компонентами. Він активно використовується для створення перегородок. Металеві кронштейни для полиць демонструють достатню міцність, щоб витримати високе навантаження. Для посилення міцності можна змастити отвори, виготовлені в гіпсоліті, клеєм. Під гайки під час монтажу не забудьте покласти шайбу.

Поширені запитання та відповіді 

Де купити кронштейн для полиці?

Ви можете придбати кронштейн на нашому сайті. Всі кронштейни ідеально підходять для модульних систем Combina.

Яка ціна кронштейнів для полиць?

Ціни від 131 до 196 гривень, залежно від розмірів.

З яких матеріалів купити кронштейн для полиць?

Всі кронштейни виготовлені з міцної сталі. Це забезпечує їм надійність та стійкість. Ви можете бути впевнені що конструкція модульної системи буде міцною.

Як встановити кронштейн для полиці в модульну шафу?

Для встановлення не потрібні додаткові інструменти. Просто закріпіть кронштейни в отворах вертикальної направляючої та розмістіть на них полиці.

Як обрати правильний розмір кронштейна для полиці?

Перш за все орієнтуйтесь на вже наявні кронштейни на полицях модульної системи та на потрібну довжину. Всі кронштейни підійдуть для встановлення в направляючі Combina. А при виникненні труднощів з вибором ми з радістю відповімо на ваші питання за телефоном. в онлайн-чаті чи в одному з наших магазинів.

Які типи кронштейнів доступні для полиць?

На сайті доступні кронштейни для звичайних та меламінових полиць. Вони відрізняються розмірами та кольором.