Гардеробна система для спальні S03

31 311 грн
31 311 грн
Використання готового варіанту гардеробу для спальні

Відкрита гардеробна

Переваги відкритої гардеробної системи. Кожен сезон приносить нові модні тренди, яким важливо слідувати, щоб образ залишався актуальним та яскравим. В результаті відбувається накопичення величезної кількості різних речей, які необхідно правильно складувати та дбайливо зберігати. Стандартні комоди чи шафи навряд впораються з подібним завданням ефективно. Вони займають дуже багато місця, а ефективність у процесі їх застосування невисока. Відкрита гардеробна система стане саме тим рішенням, яке буде актуальним практично в будь-якій квартирі. Вона відрізняється:

- Місткістю;
- функціональністю;
- безліч додаткових аксесуарів.

Відкрите зберігання речей. Гардеробна кімната на замовлення буде зручною лише в тому випадку, якщо її доповнити відповідними комплектуючими. Відкрита система не має дверей та перегородок. Для зберігання будуть використовуватись стелажі, полиці та контейнери. Вони мають прозору або сітчасту структуру, завдяки чому вдається забезпечити відмінний перегляд вмісту.

Відкрита гардеробна система може ґрунтуватися на каркасній конструкції. У цьому випадку обов'язковим моментом стає використання стійок для фіксації полиць, які будь-якої миті можна розібрати й змонтувати на новому місці. Таке рішення заощаджує простір, роблячи інтер'єр більш вільним. Гардеробна кімната на замовлення може бути модульною системою. У цьому випадку зберігання відбувається з використанням полиць та секцій. Вони можуть змінюватись в залежності від параметрів самого приміщення.

Гардеробна кімната на замовлення із сітчастими конструкціями відома завдяки своїй легкості та компактності. Для фіксації елементів використовуються кронштейни та напрямні. Компонування, як і у випадку з модульними системами, здійснюється на власний розсуд. Панельна система відрізняється стильним та дорогим зовнішнім виглядом. Вона включає стінові панелі в кілька рівнів. У той самий час у ній відсутні роздільники та інші зайві елементи. Замість того, щоб встановлювати громіздку шафу, найкращим рішенням буде використовувати подібну конструкцію. Вона відрізняється компактністю, завдяки чому попит залишається стабільно високим, оскільки організувати систему зберігання можна у будь-якому приміщенні. Відкрита вбиральня система на нашому сайті представлена від відомих виробників, що дозволяє отримати впевненість у правильності власного вибору.

Відеоінструкція монтажу